Адвокат допоміг сироті-атовцю не потрапити за грати

Деталі

67968381 659992937854652 6619742984910929920 nУ порядку ст. 208 КПК України надійшло повідомлення слідчого СВ Луцького ВП ГУНП України у Волинській області про затримання уродженця Львівської області громадянина Ш. За результатами розгляду даного повідомлення видано доручення на здійснення захисту вказаного затриманого адвокату Романовському Володимиру Олексійовичу.

Детальніше...

Адвокат допоміг зменшити суму заборгованості за кредитним договором

Деталі

26.03.2019До відділу «Іваничівське бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин Р. (категорія: особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення), для надання правової допомоги.

Детальніше...

Адвокат допоміг стягнути на користь клієнта моральну та матеріальну шкоду, завдану внаслідок ДТП

Деталі

26.03.2019До відділу «Іваничівське бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин А. (категорія: особи з інвалідністю, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб), для надання правової допомоги.

Детальніше...

Фахівець Ковельського місцевого центру допомогла вдові учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС оформити пенсію

Деталі

5До Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка С. (категорія: особи, які перебувають під юрисдикцією України, і їх середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення) у справі про призначення пенсії по втраті годувальника. 

Детальніше...

На Волині захистили права постраждалої від домашнього насильства завдяки юристу системи БПД

Деталі

77До Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Ч. (категорія: особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі) для надання правової допомоги у справі про видачу обмежувального припису.

Детальніше...

Громадянці допомогли повернути кошти, пов’язані з усуненням недоліків придбаного товару

Деталі

Прус СДо Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за рекомендацією знайомих звернулася громадянка Я. (особа з інвалідністю ІІ-групи) за правовою допомогою у справі про стягнення витрат, пов’язаних з усуненням недоліків придбаного товару. Луцьким місцевим центром з надання БВПД було прийнято рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянці Я. та видано наказ від 05 липня 2018 року № 276/579 про призначення заступника начальника відділу представництва Луцького місцевого центру Світлани Прус для здійснення представництва інтересів клієнтки у суді у справі про захист прав споживачів.

Детальніше...

 

Ветерану в судовому порядку допомогли зобов'язати Міністерство оборони України виплатити належну грошову допомогу

Деталі

5555555555До Луцького місцевого центру з надання БВПД звернувся громадянин Б. (ветеран війни, особа з інвалідністю) за наданням правової допомоги в питанні реалізації пільги у вигляді отримання одноразової компенсації у зв’язку з інвалідністю згідно ст. 16 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Детальніше...

 

Фахівець Ратнівського бюро правової допомоги допоміг у вирішенні питання набуття статусу учасника АТО

Деталі

as14До Ратнівського бюро правової допомоги за наданням безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин С., за рекомендаціями знайомих. Чоловік розповів, що у серпні 2014 року безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, у наданні статусу учасника бойових дій йому було відмовлено у зв’язку із перебуванням у зоні антитерористичної операції менше 30 днів. Клієнт бюро категорично не погоджувався з таким рішенням, а тому вирішив відстоювати свої права в судовому порядку.

Детальніше...

 

Фахівець Старовижівського бюро допомогла клієнту в судовому порядку встановити факт батьківства

Деталі

Shtik T 150x259До Старовижівського бюро правової допомоги за наданням безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин І. Клієнт розповів, що після смерті батька (громадянина Г.) він прийняв спадщину шляхом подання відповідної заяви до нотаріуса. Однак нотаріусом відмовлено у видачі документа про право на спадщину, через те, що у свідоцтві про народження спадкоємця відсутній запис про батька.

Детальніше...

 

Фахівці Ковельського місцевого центру допомогли клієнту стягнути невиплачену заробітну плату та середній заробіток за період затримки розрахунку

Деталі

Vorobey OДо Ковельського місцевого центру з надання БВПД за наданням безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Н. Клієнтка повідомила, що з 2002 по 2017 рік вона працювала у Волинському обласному санаторії матері і дитини «Турія» на посаді вихователя. У день звільнення роботодавець не виплатив їй борг по заробітній платі у розмірі 4172 гривень 16 копійок, посилаючись на відсутність коштів.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Фахівці Старовижівського бюро допомогли клієнтці встановити факт ідентичності земельних ділянок та визнати право власності в порядку спадкування
  2. Фахівці Старовижівського бюро допогли клієнту належним чином прийняти спадщину
  3. Фахівці Ковельського місцевого центру допомогли клієнтці належним чином прийняти спадщину
  4. Клієнтці в судовому порядку допомогли реалізувати право на безоплатну приватизацію житла
  5. Громадянці допомогли виселити сторонню особу зі свого дому
  6. Адвокат допоміг клієнту в судовому порядку визнати сина безвісно відсутнім
  7. Матері-переселенці допомогли поновити строк звернення за призначенням грошової допомоги при народженні дитини
  8. Адвокат допоміг громадянину в судовому порядку відстояти право на належну йому грошову допомогу
  9. Працівники Любешівського бюро правової допомоги зуміли відстояти право клієнтки самостійно виховувати свою дитину
  10. Працівники Камінь-Каширського бюро допомогли клієнтці належним чином оформити право власності на нерухоме майно
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua