Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Відеоматеріали

Деталі

У прямому ефірі Громадського інтерактивного телебачення начальниця відділу якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Оксана Щесюк  - про права внутрішньо переміщених осіб та про їх гарантоване державою право на отримання безоплатної правової допомоги.

У прямому ефірі Громадського інтерактивного телебачення директорка Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Наталія Смолярчук - про правильне нарахування тарифів за послуги з постачання теплової енергії та про право на адресну безготівкову допомогу сім'ям, яка надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг.

У прямому ефірі Громадського інтерактивного телебачення директори Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Наталія Смолярчук та Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольга Кудрицька - про систему безоплатної правової допомоги, що діє в Україні.

В ефірі ТРК "Аверс" директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталія Смолярчук та сімейна радниця Євгенія Коваленко - про запровадження на Волині ініціативи Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги та громадськості "Сімейні радники"

В ефірі "12 канал" - про старт на Волині ініціативи Уряду України, Координаційного центру з надання правової допомоги та громадськості "Сімейні радники" за участі заступника Міністра юстиції України Іванни Смачило

В.о. директора Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД Лариса Базіла у відеоролику із сурдоперекладом - про виборчі права громадян, в рамках інформаційної кампанії "Я маю право голосу!", що транслюється на каналі місцевого телебачення ТзОВ «Володимир-Волинське агентство телевізійного мовлення «Володимир". Завдяки сурдоперекладу, з нюансами виборчого процесу зможуть ознайомитися близько 400 громадян з інвалідністю зі слуху, що проживають на території юрисдикції місцевого центру.

Директор Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольга Кудрицька в телепередачі "Тема дня" на телеканалі "UA: Волинь" розповіла про те, як реалізувати своє право голосу на виборах Президента України

Публічний звіт за результатами діяльності центрів з надання БВПД Волині за 2018 рік

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталія Смолярчук  у новинах на телеканалі «Нова Волинь» дала коментар із приводу того, чи є труднощі з оформленням спадщини на Волині 

Начальник забезпечення якості правової допомоги  та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області, адвокат Оксана Щесюк у День юриста - про систему безоплатної правової допомоги та про те, яким повинен бути юрист

Директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Кудрицька у телепередачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» Тема обговорення – Закон України від 7 грудня 2017 року № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Кудрицька у телепрограмі «Урок для батьків» на телеканалі «Нова Волинь» надає роз’яснення з окремих питань трудового законодавства, зокрема, захисту працюючих жінок, основних та додаткових відпусток, встановлення термінів перебування згідно листка тимчасової непрацездатності, скорочення персоналу у зв’язку з реорганізацією на підприємстві тощо.

Сюжет на телеканалі «Нова Волинь» про підсумки роботи Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги за перші два роки діяльності та про безоплатну правову допомогу в цілому.

В.о. директора Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольга Кудрицька, головний спеціаліст Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Мирослава Хлистік та головний спеціаліст Луцького місцевого центру з надання БВПД Світлана Прус у телепередачі «Тема дня» в ефірі телеканалу «Нова Волинь» розповідають про безоплатну правову допомогу на Волині, співпрацю з партнерами та участь у програмі «Соціальна картка для учасників АТО «Українці – разом!»

 

В.о. директора Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольга Кудрицька в ефірі радiостанцiї СіД FM розповідає про функціонування системи безоплатної правової допомоги.

 

Адвокат системи безоплатної правової допомоги Олег Огородник, який окрім того співпрацює з Луцьким місцевим центром з надання БВПД в рамках системи Pro Bono, у телепрограмі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» надає роз’яснення з актуальних питань, пов’язаних з прийняттям спадщини та розповідає про можливість отримання безоплатної правової допомоги.

Керівники Луцького, Ковельського та Володимир-Волинського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги 5 грудня 2016 року у телепередачі «Варто знати» на телеканалі «Нова Волинь». Тема обговорення – розширення доступу громадян до системи безоплатної вторинної правової допомоги, підбиття підсумків перших 100 днів роботи новостворених бюро правової допомоги Волинської області.

 

Сюжет телеканалу "Нова Волинь" про розширення мережі безоплатної правової допомоги у Волинській області, зокрема про створення 14 Бюро правової допомоги.

 

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Євгеній Мирославович Блащук у передачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» розповідає про систему безоплатної правової допомоги У Волинській області та про відкриття Бюро правової допомоги.

 

01 липня 2016 року у м. Володимир-Волинський відбувся брифінг на тему «Рік роботи Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги». (Відео телеканалу "АТМ Володимир").

 

Директор Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Ковальчук та головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анна Савчук у передачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» розповідають про роботу місцевих центрів та перспективу розвитку системи БПД.

 

 

Директор Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД Наталія Смолярчук розповідає глядачам місцевого телеканалу “АТМ Володимир“ про роботу Центру.

Директор Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД Наталія Смолярчук розповідає глядачам телеканалу СТН про створення бюро правової допомоги у Нововолинську.

 

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Євгеній Мирославович Блащук у передачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» розповідає про систему безоплатної правової допомоги, роботу центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Волині, а також про створення Бюро правової допомоги. (Ефір 17 березня 2016 року).

 

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ростислав Євтухович Руденко та в.о. директора Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Віталіївна Войчук у передачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» розповідають про реформу територіальних органів Міністерства юстиції України та створення бюро правової допомоги. (Ефір 10 та 11 березня 2016 року).

 

Головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Інна Сергіївна Стретович у прямому ефірі телепередачі «Актуально» на телеканалі «Нова Волинь» розповідає про особливості надання БВПД особам, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі. (Ефір 3 березня 2016 року).

   

 

Директор Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Смолярчук розповіла журналістам телепрограми “На часі” місцевого телеканалу про діяльність центру. (18 грудня 2015 року)

 

Робота Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. (Телевізійний центр Ковель, 21 листопада 2015 року)

 

Робота виїзної групи консультування громадян Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД у місті Нововолинську. (Телеканал СТН, 16 листопада 2015 року)

 

Досвід та перспективи правового захисту учасників АТО. (ТРК «Аверс», 21 липня 2015 року)

 

Інтерв'ю представників Регіонального центру з надання БВПД у Волинський області в програмі «Реформи: час діяти»

Вторинна правова допомога в новихах волинського телебачення

 

Інтерв'ю представників Регіонального центру з надання БВПД у Волинський області в програмі «Варто знати»

 

 

 

Круглий стіл «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги»

 

 

 

 

 

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ростислав Євтухович Руденко та в.о. директора Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Віталіївна Войчук у передачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» розповідають про реформу територіальних органів Міністерства юстиції України та створення бюро правової допомоги. (Ефір 10 та 11 березня 2016 року).

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua