Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

31 липня 2015 року об 11:00 год. в приміщенні юридичного факультету СНУ ім. Лесі Українки відбулась робоча зустріч (круглий стіл) з адвокатами

Деталі

IMG 1 31 липня 2015 року об 11:00 год. в приміщенні юридичного факультету СНУ ім. Лесі Українки відбулась робоча зустріч (круглий стіл) з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у Волинській області і директорами Луцького, Володимир-Волинського та Ковельського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, організована Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області на тему: Проблемні питання надання безоплатної вторинної правової допомоги, стан дотримання адвокатами умов укладених з Регіональним центром контрактів.

 IMG 2Директор Регіонального центру Ростислав Руденко виступив з вітальним словом та відрекомендував присутнім директора Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василя Ковальчука та директора Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталію Смолярчук. Директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Черьомуха не мала можливості взяти участь у робочій зустрічі, оскільки була задіяна в іншому заході.

         IMG 3Директори Ковельського та Володимир-Волинського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги доповіли про підсумки роботи Ковельського та Володимир-Волинського місцевих центрів за липень 2015 року і про актуальні питання організації надання та припинення безоплатної вторинної правової допомоги.

        IMG 4 Виконуюча обов'язки заступника начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Інна Стретович обговорила з учасниками заходу питання про порядок видачі доручень на надання безоплатної вторинної правової допомоги свідкам та потерпілим в кримінальному процесі, про порядок вступу у справу адвоката при адміністративному затриманні та адміністративному арешті, з урахуванням бажання клієнта скористатися такою правовою допомогою, про комплектність документів, що подаються адвокатом до центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для прийняття рішення про припинення надання правової допомоги та зазначила про необхідність належного документального підтвердження фактів затримання особи в порядку ст.208 КПК України.

         IMG 5Актуальні питання правильності та повноти оформлення адвокатами документів для оплати послуг за надану безоплатну вторинну правову допомогу, поточні зауваження до оформлення адвокатами актів надання безоплатної вторинної правової допомоги та розрахунків розміру винагороди адвоката за надання безоплатної вторинної правової допомоги, про недопустимість подання адвокатами розрахункових документів та додатків до них з недостовірною інформацією озвучила головний бухгалтер Регіонального центру Ольга Кузнєцова.

            В ході робочої зустрічі також були обговорені питання дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі та дотримання норм КПК України, а саме начальник відділу забезпечення якості надання безоплатної вторинної правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру Ольга Кудрицька зосередила увагу учасників круглого столу на питаннях складання протоколів першого побачення з клієнтами, використання практики Європейського суду з прав людини в судових засіданнях, ведення адвокатського досьє та його документального формування згідно з Орієнтовним переліком матеріалів адвокатського досьє у кримінальному провадженні (Додаток №3 до стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі, п.п15, п.1), порядку здійснення Регіональним центром моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі відповідно до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги від 06.04.2015 №136.

         Також, в ході проведення заходу були обговорені проблемні питання внутрішньої організації роботи директорами місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру Яна Погуляєва порушила перед присутніми адвокатами питання про можливість (доцільність) надання копій контрактів, укладених між Регіональним центром та адвокатами на запити місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про

         Адвокати взяли активну участь в обговоренні порушених Регіональним центром питань та висловили слушні пропозиції з метою покращення умов дієвої співпраці між Регіональним, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатами системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Голова Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» адвокат Коваленко Євгенія Вікторівна звернулася до директора Регіонального центру з надання правової допомоги з проханням порушити питання про перегляд розмірів оплати праці адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, у бік збільшення та зменшити обсяги звітності, врегулювати строки перевірки звітності, яка подається адвокатами про надання безоплатної вторинної правової допомоги, перед Координаційним центром..

         Підсумки зустрічі підвів директор Регіонального центру Ростислав Руденко.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua