Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Зустріч солдатських матерів та дружин району з представниками місцевих органів виконавчої влади

Деталі

10 червня 2015 року за ініціативи громадської організації «Спілка матерів військовослужбовців Іваничівщини» в залі засідань Іваничівської райдержадміністрації відбулася зустріч солдатських матерів та дружин району з представниками місцевих органів виконавчої влади.

Участь у заході взяла директор Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Смолярчук. Яка поінформувала присутніх, що з 1 липня 2015 року у місті Володимир-Волинський працюватиме центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги соціально незахищеним громадянам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям, ветеранам війни (у тому числі учасникам АТО із статусом учасника бойових дій) у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, як це передбачено Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

foto sait

 

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua