Зустріч із представниками ОБСЄ

Деталі

20.06.1З метою обговорення соціальних та правових потреб жителів Волинської області та обласного центру, зумовлених політичною ситуацією в країні, 20 червня 2019 року, відбувся візит спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні до Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Так, директор Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольга Кудрицька під час зустрічі зі спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні обговорили найбільш актуальні питання, з якими мешканці регіону звертаються до працівників центру. Мова йшла про те, з якими юридичними проблемами часто-густо зіштовхуються внутрішньо переміщені особи, учасники АТО та члени їх сімей, біженці, діти – сироти, а також перспективи їх вирішення.

Ольга Кудрицька розповіла, що на даний час переважна більшість звернень вказаних категорій громадян стосується соціального забезпечення ВПО (пенсійних виплат), механізму реалізації передбачених законодавством прав та гарантій учасникам АТО, в тому числі, отримання земельних ділянок, спадкових питань тощо.

Окрім цього, директор центру повідомила про те, що з метою правопросвітницької діяльності та інформування вразливих категорій населення щодо можливих способів захисту їхніх законних прав та інтересів, фахівцями центру та бюро  регулярно проводяться виїзні прийоми громадян, зустрічі та вуличні інформування населення.

Наприкінці зустрічі учасники домовились про подальшу плідну співпрацю. 

20

 

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua