Зустріч із дітьми з прийомних сімей

Деталі

05072019У рамках реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!», з метою роз’яснювальної роботи щодо запобіганню проявів насильства в сім’ї та підвищення правової свідомості українців, 03 липня 2019 року начальником Шацького бюро правової допомоги було проведено правопросвітницький захід на тему: «Психологічний захист від насильства над дітьми в сім’ї» для прийомних дітей.


Про насильство в сім’ї, про його масштабність і гостроту свідчать результати соціологічних досліджень, міжвідомча статистика та дані громадських організацій тощо. Як правило, найчастіше жертвою насилля стають: діти, які виховуються в умовах жорстокого поводження в сім’ї; діти, що виховуються в умовах бездоглядності, емоційного відкидання з боку батьків; діти, що мають відставання в психофізичному розвитку; діти, які легко піддаються негативному впливу та нездатні реально оцінити небезпеку і протистояти насиллю; діти "вулиці". Небажання самої жертви говорити на цю тему є найсуттєвішою перешкодою для виявлення факту насильства в сім’ї. Вона добровільно не розповідає або в багатьох випадках приховує факт насильства. Зазвичай діти, котрі зазнали насильства, уникають викриття факту насильства. І першою причиною, як не дивно, є любов до своїх батьків, навіть до тих, що чинять насильство.
Тому присутніх, а це діти з прийомних сімей поінформовано: - як захистити себе від насильства, - що можна зробити, щоб запобігти жорстокому поводженню з дітьми та насильству в сім’ї, - хто повинен зупинити цикл знущань.
Під час заходу серед присутніх були поширені інформаційні матеріали з питань захисту прав громадян, про безоплатну правову допомогу, а також буклети «Як протидіяти домашньому насильству?».

Довідково:
Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19. Тел. (03342) 3-80-11. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Шацьке бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт Шацьк, вул. 50-років Перемоги, 1б. Тел. (03355) 2-06-47, . E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua