Зустріч-інформування із членами обласної організації УТОС

Деталі

IMG 20181221 11321221 грудня 2018 року директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Кудрицька провела зустріч-інформування із членами Волинської обласної організації Українського товариства сліпих.

Присутнім на заході надана інформація про функціонування системи безоплатної правової допомоги, зокрема про діяльність Луцького місцевого центру з надання БВПД. Громадянам із вадами розу окреслено перелік правових послуг, які можна отримати, звернувшись до центру з надання БВПД та поінформовано про категорії громадян, які згідно з Законом України «Про безоплатну правову допомогу» мають право на отримання послуг захисту та представництва своїх інтересів у судах за державний кошт.

Також членів УТОСу поінформовано про те, що влітку цього року вперше було надруковано тираж буклетів шрифтом Брайля, у яких розповідається про види безоплатної правової допомоги і про те, де саме її можна отримати. Частина цього тиражу знаходиться в розпорядженні Волинської обласної організації УТОС, тому незрячі люди, які володіють такою методикою читання, можуть отримати їх та особисто ознайомитись із цією інформацією.

IMG 20181221 113720

Разом із тим, увагу присутніх було акцентовано на єдиному телефонному номері цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

Насамкінець зустрічі присутнім були роздані інформаційні матеріалами про БПД з необхідними контактними даними.

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua