Завершуємо впровадження стандартів якості надання БВПД у цивільному та адміністративному процесі

Деталі

viber image 912 лютого 2018 року у місті Володимир-Волинському проведено завершальний кущовий каскадний тренінг щодо впровадження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.

 

Захід проведено фахівцями Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області спільно з адвокатом-тренером Ольгою Юнчик у приміщенні конференц-залу Володимир-Волинського міськрайонного центру надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський вул. Устилузька, 17.

viber image 3

Адвокатів, які співпрацюють з Володимир-Волинським місцевим центром з надання БВПД, та працівників місцевого центру ознайомлено з метою та цілями впровадження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі, їх структурою та змістом, а також окреслено роль комісій з оцінювання якості повноти та своєчасності надання безоплатної вторинної правової допомоги в підвищенні якості надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги у процесі розгляду цивільних та адміністративних справ.

viber image 7

Під час проведених у січні-лютому поточного року кущових каскадних тренінгів підвищили свою кваліфікацію 45 адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу в області, а також 17 працівників відділів представництва та бюро правової допомоги місцевих центрів з надання БВПД регіону. Всі учасники заходів також отримали друковані примірники стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.

viber image 4

За результатами вказаних тренінгів адвокатам будуть видані відповідні сертифікати, що дасть їм право на отримання облікових балів у відповідності до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 85 (із останніми змінами та доповненнями, затвердженими рішенням Ради адвокатів України від 13 червня 2016 року № 167).

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19, тел. (03342) 3-80-11, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua