Заборгованість перед адвокатами – відсутня

Деталі

LogoРегіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області на 2019 рік передбачено кошторисом асигнування у сумі 8,335 млн. грн. Зокрема, на період з січня по травень передбачені асигнування у сумі 1, 635 млн. грн. Із початку 2019 року, станом на 31 липня, послуги адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у Волинській області, оплачені на суму 4, 518 млн. грн.

«Особливістю фінансування з державного бюджету є нерівномірність помісячного надходження коштів. Низький рівень фінансування у першому півріччі неминуче призводить до виникнення заборгованості перед адвокатами. Наприкінці травня цього року за підтримки Міністерства юстиції був скоригований план асигнувань та перерозподілені кошти в розмірі 59,4 млн. грн.», - зауважив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк. Зокрема, для Регіонального центру ця сума становила 2,085 млн. грн.

Заборгованість перед адвокатами, які співпрацюють із Регіональним центром, станом на 24 травня 2019 року, становила 2,306 млн. грн. а передбачені асигнування – 550 тис. грн. Завдяки проведеним змінам, з’явилась можливість до кінця травня погасити заборгованість у сумі 1,5 млн. грн., а упродовж червня здійснено оплату поданих раніше адвокатами актів.

Акти, подані адвокатами до Регіонального центру у липні на суму 414 тис. грн., будуть оплачені у серпні при надходженні фінансування.

Видатки на оплату послуг адвокатів, які співпрацюють із Регіональним центром зростають із року в рік. Приміром, у 2017 році вони становили 3, 9 млн. грн., у 2018 році – 6, 9 млн. грн., у 2019 році – 8,3 млн. грн. Зростання видатків, перш за все, зумовлене збільшенням попиту на послуги адвокатів, а також у зв’язку зі збільшенням кількості звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

Регіональний центр цінує роботу адвокатів, які стоять на захисті прав та законних інтересів мешканців краю, надаючи їм якісні та професійні послуги.

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

 

 

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua