Взаємодіяти заради захисту прав біженців та шукачів притулку

Деталі

19.11.2019 1Сучасні тенденції розвитку суспільства створюють передумови для налагодження партнерських відносин. У межах досягнення пріоритетних завдань та забезпечення тривалого партнерства, 19 листопада 2019 року, було укладено договір про співпрацю між Луцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Благодійною організацією "Благодійний фонд "Право на захист". Метою співпраці є взаємодія стосовно перенаправлення шукачів притулку та біженців (осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту»), які потребують безоплатної правової допомоги для забезпечення надання їм такої допомоги.

Взаємодія між сторонами договору гарантує надання всіх видів правових послуг, передбачених частиною другою статті 13 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», з моменту подання особою заяви про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні, до моменту подання особою заяви про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, до прийняття остаточного рішення за заявою; надання правових послуг для осіб, до яких застосовано адміністративне затримання у зв’язку з примусовим поверненням, видворенням та/або поміщенням до Пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України тощо.

Сторони також зобов’язуються організовувати та проводити правопросвітницькі заходи, конференції, семінари, круглі столи з правових питань, розробляти та поширювати інформаційні, методичні, аналітичні та інші матеріали, зміст яких може становити суспільний інтерес, обмінюватися інформацією тощо.

Варто зазначити, що Всеукраїнський БФ «Право на захист» зосереджує діяльність в наданні допомоги особам без громадянства, з підвищеним ризиком безгромадянства та без документів, а також внутрішньо переміщеним особам, які потребують міжнародного захисту.

19.11.2019 2

Довідково:

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 770717, 770719, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua