Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Виїзний прийом громадян у смт Торчин

Деталі

IMG 846515 липня 2016 року у селищі міського типу Торчин, в приміщенні Торчинської селищної ради Луцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Луцьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено виїзний прийом громадян.

В ході прийому працівниками місцевого центру було надано роз’яснення з правових питань, що стосувалися сімейного права та соціального забезпечення.

Також усіх бажаючих мешканців селища проконсультували стосовно порядку та процедури отримання безоплатної вторинної правової допомоги, категорій населення, котрі підпадають під дію Закону України «Про безоплатну правову допомогу», а також роздали буклети з контактними даними та адресою Луцького МЦ.

По завершенню прийому працівники Центру поспілкувалися з секретарем селищної ради, обговорили можливі напрямки співпраці, залишили контактні телефони для звернень громадян в разі виникнення потреби в отриманні безоплатної правової допомоги.

IMG 8465

IMG 8466

 

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua