Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

У Володимир-Волинському місцевому центрі відбувся виїзний прийом громадян

Деталі

21 жовтня 2015 року згідно графіку роботи виїзних груп консультування громадян та прийому документів, працівниками Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено виїзний прийом у місті Горохів.  Напередодні в друкованих засобах масової інформації було проінформовано жителів про дату, час та місце проведення прийому. За сприяння Горохівської районної ради та райдержадміністрації було надане приміщення та створені належні умови для прийому громадян.

Основною метою такого заходу було надання безкоштовних правових послуг жителям міста та району. Серед питань, з якими зверталися відвідувачі, були питання, пов'язані з житловими та сімейними справами, нарахуванням пенсій.
    Як показує практика, ідея виїзних прийомів є дуже ефективною формою для покращення роботи, як місцевого центру, так і зручності громадянам, які потребують правового захисту.

 DSCN7746

DSCN7749

DSCN7752

DSCN7754

DSCN7755

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua