Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Вийшов друком черговий тираж буклетів «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?»

Деталі

Page1За підтримки проекту "Консолідація розробки реформ у сфері юстиції в Україні" , який фінансується Європейським Союзом та Радою Європи і реалізується Радою Європи, видано черговий тираж інформаційних буклет‬ів «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?» накладом у 150 тисяч примірників.

Найближчим часом тираж буде направлено до 125 регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а вже центрами вони будуть розповсюджуватися серед мешканців місцевих громад.

Нагадаємо, раніше у жовтні за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» було видрукувано перший тираж таких інформаційних буклетів, також накладом у 150 тисяч примірників.

NB! Цей буклет, а також уся друкована продукція про безоплатну правову допомогу доступна для завантаження у розділі «Прес-центр/Бібліотека».

Поширюймо інформацію про безоплатну правову допомогу разом!

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua