В Устилузі затвердили Програму надання безоплатної правової допомоги

Деталі

27.05.201927 травня 2019 року, на черговому засіданні сесії Устилузької міської ради, депутати затвердили Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Устилузької міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки, розроблену Володимир-Волинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Варто зауважити, що відповідна Програма покликана покращити доступ жителів об’єднаної територіальної громади, до якої увійшло сім сільських рад та Устилузька міська рада, до безоплатної правової допомоги, створити належні умови для прийому громадян, підвищити рівень поінформованості населення та громадських організацій щодо відповідних прав та обов'язків, а також механізмів їх реалізації.

Довідково:

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19. Тел. (03342) 3-80-11. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua