Участь у тренінгу «Захист шукачів притулку та біженців. Міжнародні та національні стандарти»

Деталі

IMG 20171128 11001228 листопада 2017 року у приміщенні конференц-залу готелю «Україна» відбувся тренінг з питань міжнародних стандартів та національних правових аспектів захисту прав, надання безоплатної правової допомоги та доступу до правосуддя шукачам притулку, біженцям та вразливим категоріям негромадян.

Захід для працівників місцевих центрів з надання БВПД та адвокатів, які здійснюють надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області, був організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини спільно з благодійною організацією «Благодійний Фонд «Право на захист».

IMG 20171128 100819

В ході тренінгу адвокатів та представників Регіонального та місцевих центрів області ознайомлено з процедурою визначення статусу біженця згідно Конвенції про статус біженців 1951 року та Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового заходу», з особливостями оскарження рішень державної міграційної служби України про відмову у прийнятті заяви шукача притулку, оформленні документів для її розгляду, у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

IMG 20171128 124950

Лекційний матеріал закріплено проведенням практичного заняття, під час якого між учасниками тренінгу відбулась жвава дискусія. Тренери, адвокати БФ «Право на захист» Антон Максимов та Остап Тимчій відповіли на усі запитання, які цікавили учасників зустрічі.

IMG 20171128 110012

Після підведення підсумків тренінгу присутні отримали роздатковий матеріал для використання в роботі.

Довідково:
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua