У Володимирі-Волинському студентам розповіли, як реалізувати своє виборче право

Деталі

06.03Про реалізацію права голосу на виборах Президента України громадянами України, які вперше у своєму житті братимуть участь у голосуванні, та у рамках проведення інформаційної кампанії «Я маю право голосу», 6 березня 2019 року говорив інтегратор Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степан Слащук на зустрічі зі студентами ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського.

Зокрема, увагу присутніх акцентовано на можливості і процедурі перевірки включення себе до Державного реєстру виборців і списків виборців на виборчих дільницях, порядку зміни виборцем місця голосування без зміни виборчої адреси та власне порядку голосування.

Зацікавленість у слухачів також викликала інформація щодо відповідальності за порушення законодавства про вибори Президента України.

Окрім того, Степан Слащук висвітлив питання гендерної рівності та розповів про забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок.

На запитання учасників зустрічі були надані кваліфіковані відповіді та роз’яснення.

На завершення заходу серед присутніх розповсюджені буклети про систему безоплатної правової допомоги та тематичні інформаційні матеріали із питань гендерної рівності.

53226608 1964244793673175 2205052822699900928 n

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19. Тел. (03342) 3-80-11. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua