У Регіональному центрі відбулося засідання керівної ради системи БПД Волині

Деталі

DSC0209126 лютого 2019 року у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області відбулось засідання керівної ради Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області, Володимир-Волинського, Ковельського, Луцького місцевих центрів з надання БВПД.

У порядку денному – оптимізація центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Зокрема, під час засідання керівної ради обговорювались питання щодо стану фінансування потреб системи безоплатної правової допомоги, удосконалення територіальної та функціональної структури регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, проведення виїзних зустрічей до місцевих центрів з метою обговорення зазначених вище питань з їх працівниками задля забезпечення належного функціонування центрів, збереження кадрового потенціалу серед юристів. Також фахівці системи БПД Волині акцентували увагу й на інших актуальних питаннях правового характеру.

DSC02088

Участь у заході взяли: директор Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Наталія Смолярчук, в.о. директора Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД Лариса Базіла, директори Ковельського місцевого центру з надання БВПД Василь Ковальчук, Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольга Кудрицька.

DSC02110

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел. (0332) 770717, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька,19.Тел.(03342)3-80-11, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ковельський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 5, тел.: (03352) 3-30-63. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua