У Ковелі дітей ознайомили з професією юриста

Деталі

31.05.3Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, 31 травня 2019 року, фахівці Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у проведенні профорієнтаційного дитячого проекту «100 ідей для дітей».

Імпровізоване містечко розгорнулося у парковій зоні міста та мало на меті показати дітям можливості дорослого світу, випробувавши себе у тій чи іншій професії.

Так, Ковельський місцевий центр з надання БВПД представив професію юриста. Діти дізналися, що юрист – професіонал, який має професійні правові знання у галузі юридичних наук і стоїть на сторожі Закону. Він захищає інтереси громадян, які звернулися до нього за допомогою у тій чи іншій життєвій ситуації. Представники центру дали змогу кожній дитині долучитися до правової тематики: діти відповідали на запитання, пов’язані з професією юриста, та отримували паспорти прав дитини.

31.05.3

Присутніх громадян було ознайомлено з основними напрямками роботи Ковельського місцевого центру з надання БВПД, а також розповсюджено серед них буклети про систему безоплатної правової допомоги та з циклу Всеукраїнського правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» – «Відповідальне батьківство».

31.05.1

Довідково:

Ковельський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 5, тел.: (03352) 3-30-63(пн–пт з 9:00 до 18:00). Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua