Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Співпраця Регіонального центру з координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області

Деталі

Зустріч 203 березня 2016 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області відбулась робоча зустріч директора Регіонального центру Ростислава Руденка з координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Віталієм Єловим.

В ході зустрічі було обговорено Меморандум про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Координаційним центром з надання правової допомоги, метою якого є консолідація зусиль Сторін, спрямованих на недопущення порушень прав і свобод людини, зокрема права осіб на безоплатну вторинну правову допомогу.

Сторони домовилися про координацію зусиль та взаємодію задля досягнення мети Меморандуму. Вирішили об'єднати спільну діяльність, спрямовану на недопущення порушень прав і свобод людини, зокрема права громадян на безоплатну вторинну правову допомогу, що сприятиме реалізації права осіб на рівний та вільний доступ до безоплатної правової допомоги за рахунок держави у кримінальних провадженнях.

Зустріч 2

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua