Співпраця із партнерами триває

Деталі

DSC0201714 лютого 2019 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області було проведено зустріч із партнером – представником ГО «Велес+» та «Волинські перспективи» Віктором Вальчуком.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталія Смолярчук під час зустрічі з представником ГО «Велес+» та «Волинські перспективи» Віктором Вальчуком обговорили робочі моменти, зокрема, щодо проведення спільних заходів, у тому числі, й в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» задля підвищення правової свідомості громадян краю та роз’яснення їм механізмів захисту конституційних прав.

Нагадаємо, 12 лютого 2019 року фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області, Луцького місцевого центру з надання БВПД, Ківерцівського та Маневицького бюро правової допомоги взяли участь у тренінгу з підготовки тренерів "Попередження та протидія торгівлі людьми. Виявлення та перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми», що проводиться ГО "Волинські перспективи", в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Волинської області щодо безпечної міграції та працевлаштування", за підтримки Представництва МОМ в Україні IOM Ukraine, за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади та Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії.

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел. (0332) 770717, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька,19.Тел.(03342)3-80-11, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ковельський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 5, тел.: (03352) 3-30-63. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua