Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Щодо участі у Дні депутата Маневицької районної ради

Деталі

депутат321 вересня 2016 року працівники Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у проведенні Дня депутата Маневицької районної ради.

Метою заходу було ознайомлення депутатів, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій з положеннями чинного законодавства щодо видів правових послуг, які можуть надаватися особам, у тому числі жителям населених пунктів Маневицького району, надання правової допомоги громадянам для реалізації прав і свобод, відновлення у випадку їх порушення, забезпечення виконання чинного законодавства щодо проведення прийому виборців, розгляду їх звернень, заяв, скарг, вивчення на практиці стану реалізації заходів районних цільових програм.

депутат1


Участь у заході взяли: голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник, заступник голови районної ради Ігор Терещенко, депутати Маневицької районної ради, сільські та селищні голови Маневицького району, в. о. директора Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольга Кудрицька, в. о. начальника відділу «Маневицьке бюро правової допомоги» Луцького місцевого центру з надання БВПД Наталія Зоря, начальники окремих управлінь, відділів райдержадміністрації, районних установ.

депутат2


На порядок денний виносилося 3 питання:
1) про положення чинного законодавства щодо надання безоплатної правової допомоги жителям населених пунктів району.
2) про реалізацію повноважень депутатів районної ради як представників інтересів територіальних громад району щодо розгляду звернень, заяв, скарг виборців.
3) про реалізацію цільових районних програм на прикладі проведення на території Троянівської сільської ради Маневицького району Фольклорного фестивалю «Поліський водограй-2016» в рамках реалізації Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Маневицькому районі на 2016-2018 роки.
По першому питанню порядку денного присутніх інформували Ольга Кудрицька та Наталія Зоря.
В ході свого виступу Ольга Кудрицька проінформувала присутніх про відкриття бюро правової допомоги у смт Маневичі, наголосила, що за своїм статусом бюро є структурним підрозділом Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що вже функціонує в області з 01 липня 2015 року. Також розповіла, що основними завданнями бюро правової допомоги є активне правопросвітництво на рівні територіальної громади, забезпечення доступу до вторинної правової допомоги, електронних сервісів Міністерства юстиції України, а також надання безоплатної первинної правової допомоги – правової інформації та консультацій, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.
Наталія Зоря повідомила, що відділ «Маневицьке бюро правової допомоги» знаходиться за адресою: смт Маневичі, вул. 100-річчя Маневич, 34, та заохотила присутніх депутатів і представників органів місцевого самоврядування інформувати жителів їхніх територіальних громад про відкриття бюро та послуги, які можна тут отримати.
По завершенню заходу, присвяченого Дню депутата районної ради, відбулася робоча зустріч голови Маневицької районної ради Анатолія Мельника, в. о. директора Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольги Кудрицької та в. о. начальника відділу «Маневицьке бюро правової допомоги» Луцького місцевого центру з надання БВПД Наталії Зорі, в ході якої учасники домовилися про тісну співпрацю, яку в майбутньому планується закріпити підписанням меморандуму про співпрацю.

депутат4

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua