Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Семінар з представниками старших класів загальноосвітньої школи №23

Деталі

Задля забезпечення розвитку обізнаності громадян щодо розуміння своїх прав та їх використання у вирішенні своїх питань через правові процедури, у вівторок, 24 листопада 2015 року, Луцьким місцевим центром з надання безоплатної  вторинної правової допомоги було проведено семінар з учнями старших класів Луцької загальноосвітньої школи №23.

 Метою заходу було підвищення правової обізнаності школярів та популяризація системи БВПД серед підростаючого покоління.

школа новый размер

В ході семінару в.о. директора Луцького МЦ з надання БВПД Ірина Войчук зосередила увагу учасників семінару на правах дитини у суспільстві, розповіла про створення 100 місцевих центрів з надання БВПД в Україні, які гарантують людям ефективний захист їхніх прав у суді за рахунок коштів Державного бюджету України. «Система БВПД – це не формальна установа, а установа, яка спрямована на людей і працює для них. Ми державна установа нового зразку без бюрократії, зайвого формалізму та корупційного складу" - зауважила Ірина Войчук.

школа 23 новый размер
Семінар відбувся у вигляді відкритої дискусії, де учні старших класів отримали можливість задавати питання на правову тематику.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua