Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Робочий візит до м. Любомля

Деталі

17.12.2015 217 грудня 2015 року начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир-Волинського місцевого центру Степан Слащук взяв участь в засіданні постійної комісії з питань законності, правопорядку, дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики Любомльської районної ради.

Згідно порядку денного засідання депутатської комісії, інтегратор поінформував присутніх про діяльність місцевого центру та ознайомив з проектом Програми безоплатної правової допомоги населеню Любомльського району на 2016–2017 роки. Це питання було рекомендоване комісією до розгляду на сесії районної ради.

Після закінчення роботи комісії питання співпраці місцевої поліції з Володимир-Волинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги були обговорені з начальником Любомльського районного відділу ГУНП у Волинській області підполковником поліції Юрієм Ліпичем.

17.12.2015 2

17.12.2015 1

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua