Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Робоча зустріч з начальником УМВС області

Деталі

24 вересня 2014 року у приміщенні УМВС України у Волинській області відбулася робоча зустріч виконувача обов’язків директора Волинського обласного центру з надання БВПД Євгенія Блащука з начальником УМВС України у Волинській області Петром Шпигою.

У ході зустрічі обговорено стан теперішньої та перспективи подальшої співпраці між Центром та УМВС України у Волинській області з питань організації забезпечення в адміністративному та кримінальному провадженні надання БВПД у випадках, які визначені законом.

З начальником УМВС України у Волинській області досягнуто домовленості та передано для розміщення у приміщеннях УМВС України у Волинській області та 18 міськрайвідділів внутрішніх справ плакати з інформацією про надання безоплатної правової допомоги та номером телефонної «гарячої лінії», а також наклейки-пам'ятки для осіб, затриманих за підозрою у вчиненні кримінального або адміністративного правопорушення з номером  телефонної «гарячої лінії» безоплатної правової допомоги.

Крім того, з метою покращення взаємодії з питань контролю за дотриманням відповідними суб’єктами вимог «Порядку інформування Центрів з надання БВПД про випадки затримання осіб» та моніторингу відповідної інформації про затримання осіб на веб-сайті УМВС України в області, з начальником УМВС України у Волинській області погоджено можливість спілкування головного спеціаліста Центру (чергового) з Центром громадських зв’язків УМВС в області через систему «Skype».

 

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua