Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Робоча зустріч з спостерігачами канадської місії

Деталі

16 жовтня 2014 року у приміщенні Волинського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася робоча зустріч заступника директора Центру Євгенія Блащука з Вільямом Кейлі та Андрієм Савчуком - спостерігачами канадської місії в Україні за проведенням позачергових виборів народних депутатів до Верховної Ради України, призначених на 26 жовтня 2014 року.

У ході зустрічі Вільям Кейлі та Андрій Савчук поінформували про їх завдання як спостерігачів за проведенням виборів, а також поцікавились чи звертались до Центру громадяни за одержанням безоплатної правової допомоги у зв’язку з порушенням їх виборчих прав. Заступник директора Центру Євгеній Блащук, у свою чергу, повідомив Вільяму Кейлі та Андрію Савчуку про те, який згідно Закону України «Про безоплатну правову допомогу» встановлений порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги для суб’єктів, що підпадають під дію згаданого Закону. Під час розмови Євгеній Блащук також зазначив, що з моменту початку виборчої компанії до Верховної Ради України, звернення від громадян про надання безоплатної правової допомоги у зв’язку з порушенням їх виборчих прав, до Центру не надходили.

Спостерігачів запевнено, що при надходженні повідомлень від уповноважених службових осіб про факти затримання в адміністративному чи кримінально-правовому порядку громадян за вчинення правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом, а також постанов (ухвал) від правоохоронних органів та суду про призначення захисника у вказаній категорії справ, питання про призначення адвоката для захисту прав таких громадян будуть вирішуватись Центром невідкладно.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua