Робоча зустріч з працівниками Шацького ВП ГУНП у Волинській області

Деталі

1212121212У смт. Шацьк 2 серпня 2017 року відбулася робоча зустріч в.о. начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Литвинчука Р.В. та їх партнера – Шацького ВП ГУНП у Волинській області.

В її ході, піднімались питання своєчасності повідомлення Регіонального Центру про випадки затримання осіб в порядку статей 208, 281 КПК України та 260 КУпАП (у випадку необхідності призначення адвоката), а також опрацьовані правові підстави винесення постанов про призначення адвоката слідчими задля належного забезпечення права на захист осіб, яких підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень. В обговорення цих нагальних питань приймав участь старший інспектор поліції Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Яцук А.В.

Запроваджено ряд дієвих механізмів співпраці з питань запобігання порушень права на захист, у тому числі інформаційного обміну та аналізу інформації, що є у розпорядженні сторін, з метою забезпечення права на захист осіб, які відповідно до положень кримінального процесуального законодавства вважаються затриманими, є підозрюваними, обвинуваченими, а також до яких застосовано адміністративне затримання чи арешт, чи обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Загалом вдалося досягти консолідації зусиль партнерів спрямованих на співпрацю в частині попередження порушень права на захист та права на безоплатну вторинну правову допомогу. Упродовж семи місяців цього році 18 громадянам Шацького району, які вступили у конфлікт із Законом забезпечено право на безоплатну вторинну правову допомогу.

І надалі тісна взаємодія із працівниками поліції в рамках Меморандуму про співпрацю буде запорукою своєчасного забезпечення права громадян на безоплатну правову допомогу.

 

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua