Робоча зустріч із спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Деталі

17.00717 липня 2019 року відбулась робоча зустрів представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні з фахівцями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.


Зокрема мета візиту – зібрати та узагальнити інформацію про те, як в регіоні працює система безоплатної правової допомоги, з якими питаннями звертаються громадяни до фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталія Смолярчук наголосила на забезпеченні права внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерорестичної операції. Найчастіше по безоплатну правову допомогу звертаються з таких питань: стягнення аліментів; порядку встановлення права власності на спадкове майно, порядку спадкування майна, яке знаходиться на окупованій території. Останні звернення стосуються питань виборчого права.

17.007.2

Наталія Смолярчук акцентувала увагу присутніх на співпраці з передставниками громадської організації «Переселенці Криму та Донбасу» для результативного захисту прав внутрішньо переміщених осіб.
За результатами робочої зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю.

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua