Проведено вуличне інформування лучан

Деталі

DSC03539Розповісти лучанам про систему безоплатної правової допомоги, а також про інформаційні кампанії «Відповідальне батьківство» та «Чесна платіжка». Саме з такою метою, 9 серпня 2019 року, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ірина Кушпетюк та Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Максим Усаченко провели вуличне інформування. 

Представники системи безоплатної правової допомоги Волині поінформували населення обласного центру про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», що реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів, а також про інформаційні кампанії «Відповідальне батьківство» та «Чесна платіжка», що відбуваються в його межах.

Як бути відповідальними батьками: отримати податкову знижку на розвиток дитини, аліменти, оформити послугу «Муніципальна няня», виїхати з дитиною за кордон? На ті та інші питання громадяни мали можливість отримати відповідь під час вуличної акції.

DSC03526

DSC03534

Окрім того, лучанам було роз’яснено покроковий алгоритм дій щодо захисту своїх прав у разі отримання нечесної платіжки за тепло та гарячу воду. Акцентовано увагу на тому, що на сайті Міністерства юстиції України є онлайн калькулятор послуг, за допомогою якого можна самостійно вирахувати, скільки потрібно сплачувати за тепло та гарячу воду. Також на офіційному веб-ресурсі Міністерства можна віднайти зразки документів, необхідних для того, аби відстояти свої права у разі, якщо постачальник надішле платіжку, у якій – завищені тарифи. Якщо ж потрібна правова допомога – звернутися можна до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги або до Єдиного контакт-центру системи БПД за номером 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).

DSC03530

DSC03538

Під час вуличного інформування було розповсюджено інформаційні матеріали про систему БПД із контактними даними найближчого місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також із циклу правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: «Відповідальне батьківство», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Отримуй аліменти!», «Не переплачуйте за тепло та гарячу воду», «Суд за участі присяжних».

DSC03540

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 770717, 770719, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

 

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua