Проведено тематичні уроки "Я МАЮ ПРАВО!"

Деталі

DSC03743Діти повинні знати про свої права та уміти їх відстоювати та захищати. Саме це стало метою візиту фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ірини Кушпетюк та Головного територіального управління юстиції у Волинській області Миколи Герасимика та Інни Малашевської до учнів 3-Б, 3-В та 4-Б класів ЗОШ №15 міста Луцька.

Під час тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!» діти в інтерактивній формі, із використанням відеороликів та інформаційних матеріалів, дізналися не лише про основні права, визначені в Конвенції ООН про права дитини, але й про шляхи їх реалізації та можливості захисту завдяки системі безоплатної правової допомоги.

DSC03650

DSC03647

«Ви можете отримати правову консультацію чи роз’яснення, як краще діяти у тій чи іншій ситуації, звернувшись до найближчого місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а за потреби вам буде призначено адвоката для представлення інтересів у суді», - наголосила Ірина Кушпетюк.

03.09.2019

DSC03724

DSC03727

Разом із тим, увагу школярів було акцентовано й на їх обов’язках. Позаяк навчаючись, дитина має не лише певні права, передбачені законодавством, але й обов’язки.

DSC03733

На завершення правопросвітницького уроку серед присутніх було розповсюджено паспорти прав дитини, буклети «Твої права – твій надійний захист!», а також карти «Права дитини».

DSC03743

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 770717, 770719, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

 

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua