Продовжуємо впроваджувати стандарти якості надання БВПД у цивільному та адміністративному процесі

Деталі

Yakist Kovel 1Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та Ковельським місцевим центром з надання БВПД спільно з адвокатом-тренером Ольгою Юнчик для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, працівників відділів представництва та бюро правової допомоги місцевого центру, 05 лютого 2018 року проведено кущовий каскадний тренінг щодо впровадження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.

Захід пройшов у актовому залі Ковельської центральної районної бібліотеки, що знаходиться за адресою: м. Ковель вул. Степана Бандери, 2.

Yakist Kovel 1

На початку тренінгу з вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання БВПД Ігор Фомін, який наголосив на актуальності теми тренінгу, акцентував увагу на важливості співпраці центрів з надання БВПД з адвокатами, котрі забезпечують виконання доручень з надання безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам відповідного права, а також поінформував учасників про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та закликав усіх долучатися до цієї масштабної реформи правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Yakist Kovel 2

Адвокат-тренер Ольга Юнчик ознайомила учасників заходу з метою та цілями впровадження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі, їх структурою та змістом, а також окреслила роль комісій з оцінювання якості повноти та своєчасності надання безоплатної вторинної правової допомоги в підвищенні якості надання адвокатами безоплатної вторинної правової допомоги у процесі розгляду цивільних та адміністративних справ.

Yakist Kovel 3

Присутні проявили значний інтерес до теми обговорення, а адвокат-тренер відповіла на усі запитання, які цікавили учасників тренінгу.

По завершенню заходу для його учасників були роздані примірники стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: 45004, Волинська область, м. Ковель, вул. Степана Бандери, 5, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua