Про домашнє насильство - зі студентами технічного коледжу Луцького національного технічного університету

Деталі

24.10.3В Україні на сьогодні, на жаль, переважає сумна статистика звернень за фактами насильства в сім’ї. Домашнє насильство існує у всіх без винятку соціальних групах, з ним зіштовхуються незалежно від рівня доходів, освіти й статусу в суспільстві. Задля інформування студентів технічного коледжу Луцького національного технічного університету про види, прояви, профілактику та протидію домашньому насильству, головні спеціалісти Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели тематичну зустріч.

Фахівці центру проінформували аудиторію про поняття, види, наслідки насильства в сім'ї та, передбачені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», заходи щодо протидії цьому явищу, проаналізувавши судову практику станом на вересень 2019 року стосовно цієї теми. Окрему увагу акцентували на причинах виникнення насильства у сім'ї, серед яких - незадоволеність життям, собою, вплив ЗМІ, алкоголізм і пияцтво когось із членів родини, психічні відхилення й захворювання, соціальне й фінансове становище родини (безробіття тощо). 

24.10.4

24.10.1

Юристи детально розповіли студентам про систему безоплатної правової допомоги, а також про ініціативу «Сімейні радники», оскільки важливо знати, що існує правова допомога, яка гарантується державою. Студенти тепер розуміють, що можуть звернутись не лише до працівників системи БПД, але й до волонтерів, які ведуть прийом громадян щосереди.

24.10.2

Присутні дійшли висновку, що не можна мовчати про домашнє насильство й необхідно обов’язково повідомляти про це відповідні державні установи.

На завершення зустрічі студенти отримали буклети про систему БПД та «Як протидіяти домашньому насильству».

Довідково:

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua