Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Забезпечення рівного доступу та реалізації прав осіб на безоплатну вторинну правову допомогу

Деталі

Володимир-Волинським місцевим центром з надання БВПД 25 листопада 2015 року було проведено виїзний прийом громадян в приміщенні Затурцівської сільської ради Локачинського району. В цей день до виїзного консультативного пункту звернулось 4 громадян по питаннях щодо прийняття спадщини, переваги залишення на роботі при скорочені багатодітної матері, житлових питань та інших. В ході розмови вияснилось, що необхідності у призначенні адвоката за рахунок держави немає. Тому були надані консультації та роз’яснення по даних проблемних питаннях.

 По завершенні прийому, з головою Затурцівської сільської ради Патійчуком В.А. обговорені подальші кроки співпраці та підписано меморандум. Також, під час поїздки працівники центру на вулицях та місцевому ринку провели вуличне інформування громадян про систему безоплатної правової допомоги та порядок її отримання, шляхом поширення інформаційних листівок. На закладах торгівлі, охорони здоров'я, зв'язку, автобусних зупинках та дошках оголошень розміщені інформаційні плакати місцевого центру.

DSCN8114

DSCN8126

DSCN8130

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua