Презентація результатів проєкту «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах»

Деталі

anons s 200x11330 вересня о 14:00 у правовому клубі PRAVOKATOR.Київ відбудеться презентація результатів проєкту «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах» та буде представлена концепція «Мережі підтримки сім'ї».

Питання сімейних прав не можна зводити суто до юридичної складової. Адже за зверненнями про розлучення, поділ майна або отримання аліментів стоять невирішені питання психологічного характеру, соціальних виплат, медичної допомоги тощо.

Нині спеціалізацію щодо комплексної допомоги в сімейних та родинних відносинах мають п’ять місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Яка допомога надається клієнтам? Які правові проблеми є системними у сфері сімейних та родинних відносин? Який є алгоритм взаємодії спеціалізованих центрів з іншими організаціями? На ці та інші питання будуть надані відповіді під час заходу.

Крім того, будуть висвітлені такі теми:
• безоплатне вирішення сімейного чи родинного питання під «ключ»: що? де? для кого?
• хто надає комплексну допомогу у сімейних та родинних відносинах?
• що таке мережа підтримки сім'ї? для чого вона потрібна? 

Учасники:
- Валерія Коломієць, заступниця Міністра юстиції України;
- Олексій Бонюк, директор Координаційного центру з надання правової допомоги;
- Оксана Кікоть, менеджерка україно-канадського проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»;
- aдвокати, представники державних органів, громадських та інших організацій, які спеціалізуються на наданні допомоги у сфері сімейних та родинних відносин.

Місце проведення: правовий клуб PRAVOKATOR.Київ (вул. Дмитрівська, 80, м. Київ).

Для участі у заході обов’язковою є попередня реєстрація.

Форма реєстрації https://docs.google.com/forms/d/1jjNnL-cZoxTPeKMplYhX2KEh5shs5E7EzhYAgglEYrw/edit 

Реєстрація відкрита до 11:00 30 вересня.

Усі зареєстровані учасники отримають лист-підтвердження на свою електронну пошту. 

Проєкт «Комплексна допомога в сімейних та родинних відносинах» впроваджується Координаційним центром з надання правової допомоги на базі правових клубів PRAVOKATOR, громадською організацією «Правозахисна організація «Права людини» у партнерстві з Благодійним фондом «Легіон світла» та громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» за підтримки українсько-канадського проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua