Презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Деталі

Презентація13 грудня 2018 року об 11.00 відбудеться презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

«WikiLegalAid» є інноваційним інструментом, що допомагає в роботі працівникам системи безоплатної правової допомоги, які надають правові консультації на місцях.

Під час заходу буде представлена інформаційна база, що функціонує за принципом відомої «Wikipedia», поповнюється правовими консультаціями з різних тем, що відповідають реальним запитам клієнтів системи, які приходять до центрів та бюро правової допомоги у всіх регіонах країни, дає можливості для громадян отримати актуальні вичерпні правові консультації, що сприяти посиленню правової спроможності та правової обізнаності громадян.

УЧАСНИКИ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ:

Наталія Смолярчук, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області;

Наталія Зоря, начальник Маневицького бюро правової допомоги Луцького місцевого центру з надання БВПД

Місце проведення: Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки (м. Луцьк, вул. Шопена, 11).

Акредитація представників ЗМІ проводиться на місці.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua