Правова допомога для аграріїв та мешканців села Тростянець Ківерцівського району

Деталі

IMG 20171122 10411722 листопада 2017 року в рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, працівники Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області здійснили виїзд до села Тростянець Ківерцівського району.


Учасники робочої групи надали присутнім інформацію щодо захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі, повідомили про можливість оперативного отримання безоплатної правової допомоги у подібних випадках, а також акцентували увагу на необхідності швидкого та ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення землі та майна.

IMG 20171122 101853

Громадян, які звернулися у цей день за правовими консультаціями, цікавили питання оформлення права власності на земельну ділянку, на якій знаходиться будинок, термінів реєстрації оренди та порядку внесення змін до договору оренди землі, порядку оформлення субсидій тощо.

IMG 20171122 101906

З метою популяризації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» під час виїзного консультування фахівці Центру розповсюдили відповідні інформаційні буклети.

Довідково:
Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 77-07-17, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ківерцівське бюро правової допомоги за адресою: м. Ківерці, вул. Грушевського, 23, тел. (03365) 2-18-49, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua