Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

____________!!!!ОГОЛОШЕННЯ!!!!___________

Деталі

career-big на сайт                                 О Г О Л О Ш Е Н Н Я
про вакантні посади начальників відділів попередньої роботи з клієнтами місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) проводить відбір претендентів на посади начальників відділів попередньої роботи з клієнтами Володимир-Волинського, Ковельського та Луцького місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – місцеві центри).

 Вимоги до претендентів:

  • базова вища освіта – ступінь бакалавра (перевагою є вища освіта за напрямом «Соціальне забезпечення» та «Соціологія» за спеціальностями «Соціальна робота» та «Соціальна допомога»; Соціальна педагогіка» «Практична психологія», «Соціально-реабілітаційна діяльність», «Соціальна психологія, психологія соціальної роботи»; «Державне управління», «Менеджмент і адміністрування» та «Юридична освіта»)
  • загальний трудовий стаж не менше 3 років;
  • досвід роботи на керівній посаді є перевагою;
  • перевагою є досвід роботи в громадських (бізнес) та/або волонтерських рухах та/або сервісних організаціях, які надають послуги територіальним громадам, а також/або досвід роботи в органах місцевого самоврядування та/або на виборних посадах в органах місцевого самоврядування;
  • вільне володіння українською мовою.

Із завданнями відділів попередньої роботи з клієнтами місцевих центрів з надання БВПД  можна ознайомитися тут:

 

Компетенції начальника відділу попередньої роботи з клієнтами  місцевого центру: доброчесність, орієнтація на клієнта та ефективна комунікація, командна робота, розв’язання/вирішення питань, управління стресом; відмінні аналітичні, організаторські здібності, вміння працювати в інтенсивному режимі.

 

Відбір проводитиметься комісією, створеною Регіональним центром з надання БВПД у Волинській області, до складу якої ввійдуть директор Центру, керівник відповідного функціонального напряму/начальник відділу Центру, директор відповідного місцевого центру.

 

Усім зацікавленим потенційним претендентам прохання до 10 червня 2015 року надіслати свої резюме на електронну адресу Центру Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ">( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) з обов’язковим зазначенням засобів зворотного зв’язку (мобільний, робочий, домашній телефон, електронна адреса тощо).

 

За результатами розгляду резюме, претендентів буде запрошено на інтерв’ю, які розпочнуться після 12 червня 2015 р. Для проходження інтерв’ю необхідно буде пред’явити паспорт.

 

Прийняття на роботу відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України.


   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua