Не допустити порушень прав і свобод людини

Деталі

DSC03469Консолідувати зусилля у напрямку недопущення порушень прав і свобод людини, зокрема права на безоплатну правову допомогу. Це - головна мета угоди про співпрацю, укладеної 31 липня 2019 року, між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області в особі директора Наталії Смолярчук та регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області Любов’ю Сітовською.

Угодою, зокрема, передбачено здійснення моніторингу, аналізу та обміну інформацією щодо стану забезпечення прав і свобод людини в Україні, в тому числі, права на безоплатну правову допомогу, вивчення та узагальнення випадків, що свідчать про наявність порушень прав і свобод людини; попередження, виявлення та недопущення випадків катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують людську гідність, видів поводження і покарання осіб, порушень права на захист та отримання безоплатної вторинної правової допомоги; здійснення спільних заходів в частині запобігання випадкам порушення прав дітей, зокрема постраждалих від домашнього насильства, внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту, та забезпечення їх захисту.

DSC03470

Сторони проводитимуть спільні заходи щодо запобігання випадкам порушення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб та осіб, що мешкають на тимчасово окупованих територіях (за умови їх перебування на території підконтрольній Україні), та забезпечення їх захисту, а також прийматимуть громадян у місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в тому числі, у межах ініціативи «Сімейні радники» тощо.

Нагадаємо, 25 травня 2018 року було укладено Меморандум про співпрацю між Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини та Координаційним центром з надання правової допомоги.

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua