На захисті прав затриманих осіб

Деталі

12.09.2Із метою посилення співпраці між відділом прикордонної служби «Амбуків» Львівського прикордонного загону щодо недопущення випадків порушення прав затриманих іноземців та осіб без громадянства на БВПД, 11 вересня 2019 року, виконуюча обов’язки директора Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариса Базіла, фахівці центру Олексій Кірносов та Степан Слащук провели спільну нараду за участі начальника відділу прикордонної служби «Амбуків» підполковника Андрія Бакуна, виконуючого обов’язки начальника відділення інспекторів прикордонної служби «Пархоменкове» капітана Івана Головченка, начальника відділення по роботі з іноземцями та адміністративного провадження відділу прикордонної служби «Амбуків» майора Володимира Свірща.

Оскільки однією із категорій громадян, яка має право на безоплатну правову допомогу відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» є іноземці, особи без громадянства, а також особи, до яких застосовано адміністративне затримання, то учасниками наради обговорювалися питання захисту прав затриманих осіб та недопущення їх порушення, у тому числі, права на БВПД.

Особливу увагу було приділено порядку здійснення затримання осіб уповноваженими особами відділу прикордонної служби, порядку повідомлення Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області про випадки адміністративного затримання, фіксації відмов осіб, до яких застосовано адміністративне затримання від безоплатної вторинної правової допомоги.

12.09.3

Враховуючи те, що територія юрисдикції місцевого центру межує з територіями Республіки Польща та Республіки Білорусь, Лариса Базіла висловила сподівання на плідну скоординовану та довгострокову співпрацю з прикордонниками і в подальшому, задля дотримання принципів державної політики у сфері надання безоплатної правової допомоги, забезпечення реалізації на теренах регіону гарантованого Конституцією України права людини і громадянина на безоплатну правову допомогу.

12.09.1

Довідково:

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19. Тел. (03342) 3-80-11. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua