На Волині завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, що залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Konkurs 2018 0111 січня 2017 року завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, що проходив у форматі індивідуальних співбесід в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

Всього до участі у другому етапі конкурсу, який тривав упродовж трьох днів, було допущено 27 адвокатів з 33 (6 з яких не проходили дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги»).

Konkurs 2018 01

Адвокатів, зокрема, оцінювали за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, а також вміння представити приклади надання правової допомоги.

Комісія, яка оцінювала адвокатів, була сформована у наступному складі:

Голова:
Руденко Р.Є. – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області;

Заступник Голови:
Кухарик В.І. – начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області;

Секретар:
Хлистік М.А. – в.о. начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області;

Члени комісії:
Вавренюк М.В. – начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області;

Гаврищук А.О. – голова Волинської обласної громадської організації «Асоціація захисту прав молоді Волині»;

Комарницька О.О. – адвокат, представник від адвокатів Волинської області у складі Ради адвокатів України;

Кудрицька О.Я. – директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

Пахолюк А.М. – суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області;

Ющик О.В. – в.о. завідувача сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Konkurs 2018 02

Результати конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД, будуть розміщенні на офіційних веб-сайтах Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги, Головного територіального управління юстиції у Волинській області та Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 8.

Довідково:
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua