Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

На сорок шосту чергову сесію Луцької районної ради шостого скликання було запрошено директора Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олену Черьомуху

Деталі

rada-3 В п’ятницю, 17 липня 2015 року, в сесійній залі Луцької районної ради відбулася сорок шоста чергова сесія Луцької районної ради шостого скликання, на яку було запрошено директора Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олену Черьомуху.

Частиною 6 статті 16 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» передбачено, що під час виконання функцій з надання безоплатної вторинної правової допомоги центри з надання БВПД взаємодіють зокрема із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. 

Rada-1

 

Для практичного втілення вказаної норми, у своєму виступі перед представниками інтересів територіальних громад району Олена Черьомуха презентувала діяльність Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, акцентувала увагу присутніх на важливості співпраці із суб’єктами первинної правової допомоги з метою забезпечення прав усіх громадян на рівний доступ до правосуддя.

Rada-2


Про особливості практичного розгляду звернень осіб щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіла та вручила присутнім відповідні інформаційні матеріали про діяльність центру Ганна Савчук – головний спеціаліст місцевого центру.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua