Мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги продовжують роботу у Ківерцівському районі

Деталі

20171020 112640З метою забезпечення захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого та ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їхнього майна та оперативного надання безоплатної правової допомоги, 20 жовтня 2017 року відбувся виїзд мобільної точки доступу до безоплатної вторинної правової допомоги у складі представників Головного територіального управління юстиції у Волинській області та Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги до Олицької селищної та Дернівської сільської рад Ківерцівського району.

Фахівці Центру надали правові консультації та відповіли на проблемні питання, які хвилювали аграріїв, зокрема, щодо присвоєння кадастрових номерів на земельні ділянки, успадкування паїв, зміни, припинення чи продовження договору оренди землі.SAM 6214

Також представники Луцького місцевого центру поінформували присутніх про основні аспекти загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а також роздали учасникам інформаційні буклети «Безоплатна правова допомога в Україні» та «Безоплатна передача земельної ділянки».

Довідково:
Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 77-07-17, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ківерцівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Ківерці, вул. М. Грушевського, 23, тел. (03365) 2-18-49, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua