У Луцьку студентам розповіли про заборону паління

Деталі

IMG 23a0bfd256a8d97f53fc52ae4751f026 VТрадиційно щороку, 31 травня, увесь світ та Україна відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Про шкідливий вплив тютюну на здоров’я людини знає чи не кожний, однак не всі знають, що палити не лише шкідливо, але й не вигідно... Про це й розповіли фахівці Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги студентам Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 28 травня 2019 року. Захід відбувся у межах тематичного тижня права системи БПД.

«З метою попередження куріння тютюнових виробів, зниження рівня їх вживання серед населення, обмеження доступу до них дітей, охорони здоров'я населення від шкоди, що завдається їхньому здоров'ю внаслідок розвитку захворювань, інвалідності, а також смертності, спричинених курінням тютюнових виробів чи іншим способом їх вживання, прийнято Закон України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», - зауважила головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Лиса.

IMG 9c5381070dd663d7948f88456ac0d4de V

Фахівцями центру детально роз’яснено порядок притягнення до адміністративної відповідальності за паління у громадських місцях.

На завершення зустрічі присутні отримали інформаційні матеріали про систему безоплатної правової допомоги в Україні з контактними даними Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Довідково:

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 77-07-17, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua