Лучанам - про виборче право, відповідальне батьківство та безоплатне забезпечення ліками

Деталі

DSC02607Інформувати лучан та гостей краю щодо основних механізмів захисту конституційних прав. Саме такою є мета вуличного інформування, проведеного фахівцями системи БПД та юстиції Волині, в межах реалізації Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 3 квітня 2019 року на Театральному майдані міста. 

Так, головний спеціаліст відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ірина Кушпетюк та фахівці Головного територіального управління юстиції Волині розповіли мешканцям міста про реалізацію в Україні, зокрема й на Волині, правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу», яка передбачає підвищення рівня обізнаності виборців щодо виборчих прав, порядок здійснення виборчих процедур, а також про ще одну, не менш важливу інформаційну кампанію – «Відповідальне батьківство».

DSC02601. 1

Також, в межах тематичного тижня права системи БПД щодо доступності ліків, гарантованих державою, лучан повідомили про те, що безоплатно надаються ліки, включені до Національного переліку основних лікарських засобів, а лікарня забезпечує їх отримання пацієнтом упродовж лікування. Якщо ж ліки відсутні у лікарні необхідно подати скаргу головному лікарю та направити копію до обласного чи місцевого Департаменту охорони здоров'я.

DSC02596. 1

Відтак, заслухавши актуальну інформацію, мешканці обласного центру отримали буклети із циклу інформаційної кампанії «Я маю право голосу» та «Відповідальне батьківство», а також друковані матеріали під назвою «Ліки, гарантовані державою», дізнавшись, куди на Волині можна звертатися за правовою допомогою.

56140530 2001826426581678 7388690010913898496 n

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 77-07-17, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua