Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Лекція: «Інвалід – це не клеймо»

Деталі

 DSC1633З нагоди Міжнародного дня інвалідів та з метою поширення інформації про безоплатну вторинну правову допомогу серед людей з обмеженими фізичними можливостями, представники Луцького МЦ з НБВПД 2 грудня 2015 року прочитали лекцію «Інвалід – це не клеймо».
Основним завданням лекції було висвітлення проблем людей з особливими потребами та необхідність їх правового захисту.


Головні спеціалісти Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерина Доманська та Оксана Завалішина розповіли присутнім про діяльність Центру, повідомили про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, розповіли, що розуміється під поняттям вторинної правової допомоги та наголосили, що основним завданням Центру є організація надання ефективної правової допомоги, що орієнтована на задоволення потреб кожного клієнта.
Серед інвалідів було поширено інформаційні листівки про діяльність Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та порядок її отримання.
Лекція відбулася за адресою: м. Луцьк, вул. Данила Галицького, 18.

 DSC1633

 DSC1638

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua