Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Круглий стіл з адвокатами у Володимир-Волинському місцевому центрі з надання БВПД

Деталі

DSCN847428 січня 2016 року у Володимир-Волинському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася зустріч у форматі круглого столу з адвокатами з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 Директор Центру Наталія Смолярчук наголосила на важливості співпраці з адвокатами та озвучила плани розвитку системи безоплатної правової допомоги на 2016 рік.
Начальник та головний спеціаліст відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Ганна Мазурок і Ігор Цикалюк розповіли присутнім адвокатам про типові недоліки, які допускаються при оформленні матеріалів про оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів, що надають БВПД. Крім цього учасники заходу розглянули питання припинення надання БВПД та скасування дії доручень, які видаються адвокатам центрами.
    Захід пройшов у формі конструктивної бесіди, учасники поділились досвідом адвокатської практики та обговорили шляхи подальшої співпраці Центру з адвокатами.

DSCN8474

DSCN8476

DSCN8480

DSCN8496

DSCN8497

IMAG0585

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua