Ковельчани дізналися про порядок зарахування дітей до перших класів

Деталі

2 4Порядок зарахування дітей до перших класів та особливості отримання податкової знижки на навчання - основні теми інформаційного заходу, який провела 22 травня 2019 року фахівець Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Романюк для безробітних, які перебувають на обліку у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості, у межах правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство».

Учасникам заходу було донесено інформацію про те, що заяву щодо зарахування дитини до першого класу потрібно подати з 23 квітня 2019 року по 31 травня 2019 року, разом з такими документами: паспорт одного з батьків дитини, копія та оригінал свідоцтва про народження дитини, медична довідка дитини встановленого зразка.

У перший клас до навчального закладу першочергово зараховуються: діти, місце проживання яких підтверджене на території обслуговування школи; діти, які є рідними братами та/або сестрами учнів цього закладу освіти; діти, які є дітьми працівників цього закладу освіти; та діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти.

Разом із тим, безробітні дізналися, як отримати податкову знижку на оплату навчання дитини у дитячих садочках, гуртках, секціях, школах, професійно-технічних училищах, коледжах, закладах вищої освіти, орієнтований розмір якої становить 18% від фактично сплаченої за навчання суми. Для цього необхідно оплатити навчання та зберегти квитанцію, отримати від роботодавця довідку про доходи, копію договору з навчальним закладом, паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини, реквізити рахунку для перерахування коштів, до 31 грудня поточного року заповнити податкову декларацію про майновий стан та доходи за минулий рік та подати документи на отримання знижки в ДФС за місцем реєстрації.

Присутні отримали тематичні матеріали із циклу Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та буклети про систему безоплатної правової допомоги в Україні.

Довідково:

Ковельський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 5, тел.: (03352) 3-30-63(пн–пт з 9:00 до 18:00). Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua