Ковельчанам розповіли як протидіяти торгівлі людьми

Деталі

06.08 2Із метою попередження торгівлі людьми, а також задля інформування безробітних про систему безоплатної правової допомоги, 6 серпня 2019 року у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». До проведення заходу долучилася і фахівець Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Романюк та партнери – представники відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ковельської райдержадміністрації, Ковельського міського центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді, Ковельського МРВ філії ДУ «Центр пробації».

Учасників заходу ознайомили з поняттям «торгівля людьми», розповіли про міфи та факти щодо торгівлі людьми, форми та методи вербування, експлуатації людини з метою наживи. Наголосили, що торгівля людьми – одна з найприбутковіших сфер міжнародної кримінальної злочинності.

Під час зустрічі присутні переглянули фільм «Життя на продаж», який досить глибоко та наглядно розкриває суть цієї глобальної проблеми сьогодення.

06.08 1

Учасники семінару отримали інформаційні буклети, що містять корисні поради для тих, хто зібрався за кордон, та контактні дані Міжнародних організацій по протидії торгівлі людьми, а також адреси консультативних центрів, телефони «Гарячої лінії».

Довідково:

Ковельський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 5, тел.: (03352) 3-30-63. (пн-пт з 9:00 до 18:00). Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua