Консультуємо громадян спільно з партнерами

Деталі

DSC03365Розповісти лучанам про систему безоплатної правової допомоги, як про ефективний інструмент захисту їх конституційних прав. Саме з такою метою, 24 липня 2019 року, фахівець Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ірина Кушпетюк долучилася до роботи виїзної громадської приймальні партнерів – Головного територіального управління юстиції у Волинській області, що діє при Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки. 

Так, мешканців обласного центру, які звернулися до юристів за консультаціями, було поінформовано про систему безоплатної правової допомоги, яка діє в Україні загалом та на Волині зокрема, про порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги, а також про правничу Вікіпедію – довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid», користуватися якою безкоштовно, зручно та легко.

Також присутні дізналися про інформаційні кампанії «Відповідальне батьківство» та «Чесна платіжка» правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Серед громадян було розповсюджено буклети про систему БПД із контактними даними найближчого місцевого центру, флаєри «WikiLegalAid», а також інформаційні матеріали із циклу проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: «Відповідальне батьківство», «Чесна платіжка».

DSC03358

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

 

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua