Із лучанами - про систему безоплатної правової допомоги

Деталі

DSC03617Розповісти мешканцям обласного центру про систему безоплатної правової допомоги, що гарантується державою, про правові послуги, які надають адвокати та працівники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також про реалізацію на теренах краю загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!”. Саме з такою метою, 28 серпня 2019 року, фахівець Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ірина Кушпетюк долучилася до роботи виїзної громадської приймальні партнера — Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Лучани під час консультування у громадській приймальні, що діє при Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки, дізналися також про нові правила виїзду з дитиною за кордон, розмір, підстави та порядок нарахування аліментів, отримання послуги “Муніципальна няня” та податкової знижки на розвиток дитини.

Акцентовано увагу й на інформаційній кампанії "Чесна платіжка".

"Якщо ж потрібна допомога з приводу того чи іншого актуального правового питання – завжди можна звернутися до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги або до Єдиного контакт-центру системи БПД за номером 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України)", - наголосила Ірина Кушпетюк.

DSC03620

Серед присутніх розповсюджено буклети про систему БПД із контактними даними найближчого місцевого центру, флаєри "WikiLegalAid", а також інформаційні матеріали із циклу проекту "Я МАЮ ПРАВО!": "Відповідальне батьківство", "Чесна платіжка".

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 770717, 770719, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua