Інформуємо дітей про їхні права

Деталі

DSC03104Ознайомити маленьких лучан із їхніми правами, розповісти їм, куди можна звернутися за правовою допомогою у разі їх обмеження чи порушення. Саме задля цього, 6 червня 2019 року, в актовій залі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбувся правопросвітницький захід для учнів молодших класів Луцької ЗОШ № 11 — колегіум, участь в якому взяла заступник начальника відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ірина Кушпетюк.

Серед присутніх і постійні партнери – працівники книгозбірні та Головного територіального управління юстиції у Волинській області. 

DSC03110

На початку заходу вихованцям пришкільного табору було запропоновано подивитись кінострічку «Рахую дні, рахую роки» Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA, відзняту на документальних особистих історіях і думках трьох дітей зі Швеції.

DSC03141

Основна мета якої – у доступній формі продемонструвати внутрішній світ дітей, їхні думки, бажання та наміри. Учні активно обговорювали кінострічку, розповідали про те, які емоції у них викликали історії героїв стрічки, які права героїв були обмежені чи порушені, про що вони мріють тощо.

На продовження відповідної теми, фахівець Регіонального центру акцентувала увагу на основоположних правах дітей та можливості їх захисту завдяки системі безоплатної правової допомоги.

IMG 4722

DSC03140

Зокрема, було повідомлено про те, що відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, усі діти мають право безоплатно отримати усі види правових послуг: правову консультацію та роз’яснення, а у разі потреби — на призначення безкоштовного адвоката для представлення інтересів у суді.

На завершення зустрічі серед присутніх було розповсюджено буклети «Твої права – твій надійний захист», а також паспорти прав дитини. 

Дякуємо нашим постійним партнерам – працівникам Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки за активну співпрацю.

DSC03116

DSC03126

 Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua